PLANTĂM VIITORUL LA ORHEI
Inspectorii de mediu din Orhei, împreună cu populația din localitățile raionului și serviciile desconcentrate, s-au implicat în campania de plantare a puieților, marcând astfel ziua lansării Programului Național de Împădurire.
#Inspectorat