PLANTĂM VIITORUL LA TARACLIA
Inspectorii de mediu din Taraclia, împreună cu populația din localitățile raionului și serviciile desconcentrate, s-au implicat în campania de plantare a puieților, marcând astfel ziua lansării Programului Național de Împădurire.
#Inspectorat
#Generatiapadurii