PLANTĂM VIITORUL LA CĂUȘENI
Inspectorii de mediu din Căușeni au creat un spațiu verde în localitățile Plop și Știubei, cu implicarea populației și a serviciilor desconcentrate, care s-au implicat în campania de plantare a puieților, marcând astfel ziua lansării Programului Național de Împădurire.
#Inspectorat
#Generatiapadurii