PLANTĂM VIITORUL LA UNGHENI
Inspecția pentru Protecția Mediului din Ungheni, în colaborare cu Inspectoratul de Poliție Ungheni și Batalionul de Artilerie Ungheni, precum și cu Î.S. Întreprinderea pentru Silvicultură Silva-Centru din Ungheni, au făcut parte din campania de plantare a puieților, marcând astfel ziua lansării Programului Național de Împădurire.
#Inspectorat
#Generatiapadurii